Nasze sukcesy

Brąz w koszykówce dziewcząt na szczeblu powiatowym w ramach Igrzysk Dzieci.
Brąz w koszykówce dziewcząt na szczeblu powiatowym w ramach Igrzysk Dzieci.

.

Zobacz więcej
Brąz w koszykówce chłopców na szczeblu powiatowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Brąz w koszykówce chłopców na szczeblu powiatowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

.

Zobacz więcej
Brąz w koszykówce dziewcząt na szczeblu powiatowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Brąz w koszykówce dziewcząt na szczeblu powiatowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

.

Zobacz więcej
I miejsce IV Konkursie Recytatorskim dla Dzieci i Młodzieży HORYZONT SŁOWA.
I miejsce IV Konkursie Recytatorskim dla Dzieci i Młodzieży HORYZONT SŁOWA.

.

Zobacz więcej
II i III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych w ramach Powiatowych ID
II i III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych w ramach Powiatowych ID

.

Mistrzostwo Miasta Przemyśla w unihokeju dziewcząt  rocznik 2008/2009
Mistrzostwo Miasta Przemyśla w unihokeju dziewcząt rocznik 2008/2009

.

Zobacz więcej
Złoto w drużynowych biegach chłopców - Igrzyska Dzieci rocznik 2012 i młodsi
Złoto w drużynowych biegach chłopców - Igrzyska Dzieci rocznik 2012 i młodsi

.

Srebro w drużynowych biegach dziewcząt - Igrzyska Dzieci rocznik 2012 i młodsi
Srebro w drużynowych biegach dziewcząt - Igrzyska Dzieci rocznik 2012 i młodsi

.

Mistrzowie województwa podkarpackiego w sztafecie szwedzkiej w Wojewódzkim finale festiwalu sztafet
Mistrzowie województwa podkarpackiego w sztafecie szwedzkiej w Wojewódzkim finale festiwalu sztafet

.

Zobacz więcej
Brązowy medal chłopców w Wojewódzkim finale festiwalu sztafet
Brązowy medal chłopców w Wojewódzkim finale festiwalu sztafet

.

Zobacz więcej
Indywidualne zawody w lekkiej atletyce przyniosły liczne miejsca na podium i awans na finały wojewódzkie
Indywidualne zawody w lekkiej atletyce przyniosły liczne miejsca na podium i awans na finały wojewódzkie

.

Zobacz więcej
Mistrzostwo Miasta Przemyśla w szachach drużynowych w ramach Igrzysk Dzieci!!!
Mistrzostwo Miasta Przemyśla w szachach drużynowych w ramach Igrzysk Dzieci!!!

.

Zobacz więcej
Mistrzostwo Miasta Przemyśla w szachach drużynowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej!!!
Mistrzostwo Miasta Przemyśla w szachach drużynowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej!!!

.

Zobacz więcej
I miejsce w powiatowym współzawodnictwie szkół w kategorii Igrzysk Dzieci oraz II miejsce w powiatowym współzawodnictwie szkół w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
I miejsce w powiatowym współzawodnictwie szkół w kategorii Igrzysk Dzieci oraz II miejsce w powiatowym współzawodnictwie szkół w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

.

Nasi chłopcy brązowymi medalistami Mistrzostw Polski w koszykówce 3x3
Nasi chłopcy brązowymi medalistami Mistrzostw Polski w koszykówce 3x3

.

V miejsce w Polsce w 4-boju chłopców
V miejsce w Polsce w 4-boju chłopców

Uczniowie naszej szkoły zajęli 5 miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Sportu w 4-boju lekkoatletycznym chłopców ID.

Nasi chłopcy Mistrzami Podkarpacia w koszykówce 3x3
Nasi chłopcy Mistrzami Podkarpacia w koszykówce 3x3

.

Nasi uczniowie Mistrzami Województwa w 4-boju chłopców
Nasi uczniowie Mistrzami Województwa w 4-boju chłopców

Nasi chłopcy zajęli I miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w 4-boju lekkoatletycznym

Nasze Niedźwiadki Chemart Przemyśl
Nasze Niedźwiadki Chemart Przemyśl

Kadeci Niedźwiadków Chemart Przemyśl piątym zespołem w Polsce

Wiktor Ignatowski
Wiktor Ignatowski

LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z FIZYKI
opiekun: Dorota Rubin - Kaszycka

Nasze Niedźwiadki w finale Mistrzostw Polski U-15
Nasze Niedźwiadki w finale Mistrzostw Polski U-15

Awans kadetów Niedźwiadków Chemart do finału Mistrzostw Polski U-15.

Kacper Cichocki
Kacper Cichocki

I miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego "Lust auf Lesen? organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego we współpracy z Instytutem Goethego.

Gracjan Petruch
Gracjan Petruch

FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI
opiekun: DOROTA ZYCH

Szymon Polniak
Szymon Polniak

LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z HISTORII
opiekun: Joanna Tomaka-Chlipała oraz FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
opiekun: Maria Rabska

Kacper Cichocki
Kacper Cichocki

LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
opiekun: MARIA RABSKA