Kadra

Lista nauczycieli SP-14

 

L.p.

Nazwisko i imię

Przedmiot/stanowisko

  1.  

Kozaczenko Małgorzata

Dyrektor/j. polski

  1.  

Gawron Barbara

Wicedyrektor/ informatyka/technika

  1.  

Chamera Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Charatonik Anna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Dec Ewa

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Geleta Dorota

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Hus Iwona

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Morawska Anna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Nowak Bogumiła

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Seneczko Anita

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Wereda Joanna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Bednarczyk Sabina

j. polski

  1.  

Gradowska-Gibała Elżbieta

j. polski

  1.  

Leszczyńska-Świeży Ewa

j. polski

  1.  

Piątek Danuta

j. polski

  1.  

Wasyliszyn Beata

j. polski

  1.  

Augustyn Magdalena

j. angielski

  1.  

Drzymała Roman

j. angielski/świetlica

  1.  

Gajda Agnieszka

j. angielski

  1.  

Siewarga Aleksandra

j. angielski

  1.  

Tabinowska-Osada Małgorzata

j. angielski

  1.  

Tomusiak Piotr

j. angielski

  1.  

Terlecka- Kurcz Katarzyna

j. angielski/ informatyka/świetlica

  1.  

Rabska Maria

j. niemiecki

  1.  

Szewczyk Katarzyna

j. niemiecki

  1.  

Gajewska Małgorzata

matematyka

  1.  

Katyńska Izabela

matematyka

  1.  

Koszykowska Magdalena

matematyka

  1.  

Zych Dorota

matematyka

  1.  

Rubin-Kaszycka Dorota

fizyka/matematyka

  1.  

Dziumak Małgorzata

Chemia/biologia

  1.  

Siwy Andrzej

przyroda/biologia

  1.  

Kurzepa Beata

przyroda/geografia

  1.  

Tomaka-Chlipała Joanna

historia/wos

  1.  

Rogoz-Siepioła Dorota

historia/wos/geografia

  1.  

Dubaniowska Ewa

wiedza o społeczeństwie/świetlica

  1.  

Marcińczak Agnieszka

muzyka

  1.  

Dębicka Halina

plastyka

  1.  

Zych Andrzej

informatyka

  1.  

Wanat Marta

informatyka/technika/edukacja dla bezpieczeństwa

  1.  

ks. Baj Tadeusz

religia

  1.  

ks. Lasota Piotr

religia

  1.  

Łamasz Agata

religia

  1.  

ks. Socha Andrzej

religia

  1.  

Buława-Sieńko Edyta

w-f

  1.  

Michalski Tomasz

w-f

  1.  

Równicka Aneta

w-f

  1.  

Brzezicki Grzegorz

w-f/ zajęcia sportowe

  1.  

Korobczak Przemysław

w-f/ zajęcia sportowe

  1.  

Kroczek Piotr

w-f/ zajęcia sportowe

  1.  

Puchalski Daniel

zajęcia sportowe

  1.  

Zamirski Mariusz

zajęcia sportowe

  1.  

Gorzelnik Małgorzata

wychowanie do życia w rodzinie/świetlica

  1.  

Skrabalak Alicja

doradztwo zawodowe/nauczyciel terapeuta

  1.  

Głużycka-Choma Agnieszka

biblioteka

  1.  

Kędzierska Marzena

biblioteka/świetlica

  1.  

Ziemska Anna

psycholog

  1.  

Żelazko Danuta

pedagog

  1.  

Guzik Bernadetta

logopeda

  1.  

Srogi Małgorzata

nauczyciel wspomagający/ rewalidator

  1.  

Tomaszewska Andżelika

nauczyciel wspomagający/ rewalidator

  1.  

Tymczyszyn Julitta

surdopedagog

  1.  

Blatkiewicz-Łabińska Ewelina

świetlica

  1.  

Chromiak Anna

świetlica

  1.  

Mościcka Małgorzata

świetlica

  1.  

Ner-Marciniak Joanna

świetlica

  1.  

Wieszczek Monika

świetlica

 


Ostatnia edycja: 2020-10-21