Koło teatralne

Koło teatralne

OGŁOSZENIE

Kółko teatralne wznawia działalność! 

Uczniów klas od V do VIII zainteresowanych teatrem zapraszamy na pierwsze zajęcia
w czwartek 24 stycznia o godz. 14.45 do sali nr 23
w budynku SP14.  

Opiekun grupy
Sabina Bednarczyk

Kółko teatralne

Kółko teatralne

2017-03-09
Od 9 marca 2017 roku w naszej szkole działa kółko teatralne dla uczniów klas 4-6. W czasie warsztatów młodzi artyści rozwijają swoje umiejętności recytatorskie, ćwiczą dykcję, odgrywają improwizowane scenki i świetnie się przy tym bawią. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmów prezentujących zajęcia młodych aktorów Grupą opiekuje się pani Sabina Bednarczyk.
Już wkrótce premiera!

Już wkrótce premiera!

2017-04-06
Trwają próby do przedstawienia NIE MA TEGO ZŁEGO. Premiera już wkrótce. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
28 maja 2018r. Przedstawienie,Prawda o nas samych

28 maja 2018r. Przedstawienie ,,Prawda o nas samych"

2018-05-28
28 maja br. z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka uczniowie z kółka teatralnego zaprezentowali swoim młodszym kolegom z klas I - IV przedstawienie pt. ,,Prawda o nas samych". Spektakl przygotowano w oparciu o klasykę poezji dziecięcej i nasi młodzi widzowie mogli usłyszeć teksty takie jak: ,,Kłamczucha", ,,Leń, ,,Brudas", ,,Samochwała" czy ,,Skarżypyta". Przedstawienie bardzo się wszystkim spodobało, a aktorzy otrzymali gromkie brawa.
Przedstawienie NIE MA TEGO ZŁEGO

Przedstawienie NIE MA TEGO ZŁEGO

2018-06-14
14 czerwca uczniowie z kółka teatralnego zaprezentowali klasom 4 - 6 przedstawienie pt. ,,Nie ma tego złego''. Spektakl bardzo się wszystkim spodobał, a młodzi aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Uczniów przygotowała pani Sabina Bednarczyk. Artystom gratulujemy talentu!
Sukces młodych aktorów - Malinowy konkurs

Sukces młodych aktorów - ,,Malinowy konkurs”

2019-04-03
3 kwietnia w I Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu odbyły się XII KWIETNIOWE SPOTKANIA Z JULIUSZEM SŁOWACKIM. Uczniowie z całego województwa podkarpackiego rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych i sześciu tematycznych, w tym w konkursie teatralnym. Z przyjemnością informujemy, że w Konkursie na przedstawienie teatralne "Słowacki na scenie" I nagrodę otrzymały nasze cztery uczennice z kółka teatralnego SP14: Malwina Amarowicz, Aleksandra Konieczny, Gabriela Grzeszczak i Karolina Tarnawska. Dziewczynki zagrały w przedstawieniu ,,Malinowy konkurs” prezentującym fragment z ,,Balladyny” Juliusza Słowackiego. Reżyserią zajęła się pani Sabina Bednarczyk- opiekunka grupy, a uczennice wystąpiły w roli aktorów, scenografów, operatorów i montażystów filmu. Gratulujemy! Jesteśmy pod wrażeniem talentu naszych uczennic i zapraszamy do obejrzenia nagrodzonego spektaklu.


Ostatnia edycja: 2019-05-15