Nasze sukcesy

1. miejsce  w powiatowym współzawodnictwie sportowym szkół w kategorii  igrzysk młodzieży szkolnej oraz 1. miejsce w powiatowym współzawodnictwie sportowym szkół w kategorii igrzysk dzieci.
1. miejsce w powiatowym współzawodnictwie sportowym szkół w kategorii igrzysk młodzieży szkolnej oraz 1. miejsce w powiatowym współzawodnictwie sportowym szkół w kategorii igrzysk dzieci.

Na zawodach lekkoatletycznej ligi

I miejsce na 1000 m Gracjana Młodzińskiego i I miejsce na 600 m Mateusza Gudzelaka

I miejsce chłopców i II miejsce dziewcząt w klasyfikacji końcowej szkół

.

Czwarte miejsce w Półfinałach Mistrzostw Polski w koszykówce U13

opiekun: Mariusz Zamirski

Nasi Chłopcy Awansowali Do Finału Ogólnopolskiego ID W Piłce Ręcznej.

Nasi chłopcy z klasy 5c wygrali Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców.
opiekun: Przemysław Korobczak

Nasi chłopcy awansowali do Finału Ogólnopolskiego IMS w piłce ręcznej.

Uczniowie klasy 8d i 7a wygrali Finał Wojewódzki w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców.
opiekun: Piotr Kroczek

Nasze Niedźwiadki w półfinale Mistrzostw Polski U-13

Uczniowie z klasy 6a naszej szkoły awansowali do półfinałów Mistrzostw Polski

Chłopcy z 5c w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców

Nasi chłopcy z klasy 5c wygrali turniej barażowy o awans do Finału Wojewódzkiego Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców

Amelia Świeży zdobyła tytuł laureata, a Zuzanna Chlipała tytuł finalisty w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Niemieckiego "Lust auf Lesen".

opiekun: Katarzyna Szewczyk

II miejsce w konkursie wiedzy o życiu i twórczości Juliusza Słowackiego zajęła Daria Jakubowska, a Joanna Kondrat zajęła II miejsce w konkursie recytatorskim.

Wojewódzkie konkursy poświęcone życiu i twórczości Juliusza Słowackiego w ramach XV KWIETNIOWYCH SPOTKAŃ Z JULIUSZEM SŁOWACKIM

.

Zuzanna Chlipała i Amelia Świeży w ostatnim etapie Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego "Lust auf Lesen"

.

II miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt

.

Zobacz więcej
Regionalny etap konkursu "Lust auf Lesen"

.

I Miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w piłce ręcznej chłopców

.

I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym w kategorii kobiet