Nasze sukcesy

I miejsce w powiatowym współzawodnictwie szkół w kategorii Igrzysk Dzieci oraz II miejsce w powiatowym współzawodnictwie szkół w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
I miejsce w powiatowym współzawodnictwie szkół w kategorii Igrzysk Dzieci oraz II miejsce w powiatowym współzawodnictwie szkół w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

.

Nasi chłopcy brązowymi medalistami Mistrzostw Polski w koszykówce 3x3
Nasi chłopcy brązowymi medalistami Mistrzostw Polski w koszykówce 3x3

.

V miejsce w Polsce w 4-boju chłopców
V miejsce w Polsce w 4-boju chłopców

Uczniowie naszej szkoły zajęli 5 miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Sportu w 4-boju lekkoatletycznym chłopców ID.

Nasi chłopcy Mistrzami Podkarpacia w koszykówce 3x3
Nasi chłopcy Mistrzami Podkarpacia w koszykówce 3x3

.

Nasi uczniowie Mistrzami Województwa w 4-boju chłopców
Nasi uczniowie Mistrzami Województwa w 4-boju chłopców

Nasi chłopcy zajęli I miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w 4-boju lekkoatletycznym

Nasze Niedźwiadki Chemart Przemyśl
Nasze Niedźwiadki Chemart Przemyśl

Kadeci Niedźwiadków Chemart Przemyśl piątym zespołem w Polsce

Wiktor Ignatowski
Wiktor Ignatowski

LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z FIZYKI
opiekun: Dorota Rubin - Kaszycka

Nasze Niedźwiadki w finale Mistrzostw Polski U-15
Nasze Niedźwiadki w finale Mistrzostw Polski U-15

Awans kadetów Niedźwiadków Chemart do finału Mistrzostw Polski U-15.

Kacper Cichocki
Kacper Cichocki

I miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego "Lust auf Lesen? organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego we współpracy z Instytutem Goethego.

Gracjan Petruch
Gracjan Petruch

FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI
opiekun: DOROTA ZYCH

Szymon Polniak
Szymon Polniak

LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z HISTORII
opiekun: Joanna Tomaka-Chlipała oraz FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
opiekun: Maria Rabska

Kacper Cichocki
Kacper Cichocki

LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
opiekun: MARIA RABSKA

Szachiści
Szachiści

Mistrzostwo Miasta Przemyśla w szachach drużynowych

Mamy w Przemyślu zespół Wicemistrza Polski U14. Nasze Niedźwiadki!
Mamy w Przemyślu zespół Wicemistrza Polski U14. Nasze Niedźwiadki!

Fantastyczny sukces i rewelacyjny turniej naszych chłopaków. Brawa za wszystkie siedem meczy, choć stara prawda się potwierdza, srebro cieszy dopiero dzień po finale.

Zobacz więcej
Zosia Frydel
Zosia Frydel

LAUREATKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
opiekun: mgr Katarzyna Terlecka-Kurcz

Drużyna Koszykarzy
Drużyna Koszykarzy

I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki U-15 w Białymstoku

Ania Słowik
Ania Słowik

LAUREATKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
opiekun: mgr Agnieszka Gajda

Urszula Chlipała
Urszula Chlipała

LAUREATKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z HISTORII
opiekun: Joanna Tomaka-Chlipała

Karol Choma
Karol Choma

III MIEJSCE W I WOJEWÓDZKIM DZIECIĘCYM FESTIWALU „PIOSENKA W MUNDURZE”

Wybitne Lekkoatletki
Wybitne Lekkoatletki

Zobacz więcej aby zobaczyć skład.

Zobacz więcej
Wybitni Lekkoatleci
Wybitni Lekkoatleci

Zobacz więcej aby zobaczyć skład.

Zobacz więcej
Ksawier Służały
Ksawier Służały

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM POD HASŁEM "BAJKOWE KUKIEŁKI"

Zofia Czaja
Zofia Czaja

LAUREATKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z J. POLSKIEGO I WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z HISTORII

Oliwier Gierczak
Oliwier Gierczak

UCZESTNIK II ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z MATEMATYKI

Anna Słowik
Anna Słowik

UCZESTNICZKA FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z J. POLSKIEGO