Konferencja podsumowująca Jubileusz pięciolecia Kuratorskiej Kampanii Przeciw Przemocy.

2022-12-11
Konferencja podsumowująca Jubileusz pięciolecia Kuratorskiej Kampanii Przeciw Przemocy. image A. Ziemska

W dniu 8 grudnia 2022r. w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej odbyła się Konferencja podsumowująca Jubileusz pięciolecia Kuratorskiej Kampanii Przeciw Przemocy. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez kuratorską służbę sądową Przemyśla Jarosławia, Przeworska i Lubaczowa, którego uwieńczeniem było wręczenie nagród przez Rzecznika Praw Dziecka  - Pana Mikołaja Pawlaka. Uczeń naszej szkoły Simon Malinowski - kl.VI b, zdobył II miejsce w kategorii wiekowej klas IV - VI. Nagrodzone prace plastyczne, znajdują się na wystawie w Muzeum. Dziękujemy wszystkim dzieciom z naszej szkoły , które wzięły udział w konkursie i wykonały wspaniałe prace. Gratulujemy kreatywności i zdolności plastycznych. W ramach konferencji odbyły się również prowadzone przez specjalistów wykłady z zakresu pracy z ofiarami przemocy oraz specyfiki pracy ze sprawcą przemocy.

 

Anna Ziemska - psycholog szkolny i Danuta Żelazko - pedagog szkolny

Wróć do listy

Galeria

Konferencja podsumowująca Jubileusz pięciolecia Kuratorskiej Kampanii Przeciw Przemocy. mainImage

nie przemocy

2022-12-10

Najnowsze

Akcja Podziel się książką image
Akcja Podziel się książką

Czytaj »

Awans do finału ID w koszykówce chłopców image
Awans do finału ID w koszykówce chłopców

Czytaj »