Święty Mikołaj z wizytą w Czternastce

2022-12-06
Święty Mikołaj z wizytą w Czternastce image B. Gawron

Nasza szkoła pięknie udekorowana czekała na przybycie Świętego Mikołaja z orszakiem :) 

Dzisiaj w naszej szkole panowało entuzjastyczne ożywienie. Już od samego rana wszyscy z niecierpliwością oczekiwali najważniejszego w tym dniu gościa - Świętego Mikołaja. Jedni przystrajali świątecznie klasy, ubierali choinki, inni dzielili się prezentami z okazji mikołajek i śpiewali świąteczne piosenki.

Święty Mikołaj, w asyście pani dyrektor Małgorzaty Kozaczenko oraz orszaku elfów, aniołków, diabełków i reniferów, przemaszerował przez całą szkołę, wręczając słodkie upominki wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom niepedagogicznym. Uczniowie przygotowali piosenki, wierszyki oraz obrazki dla Św. Mikołaja, a nawet zatańczyli z całym orszakiem. Z najmłodszymi Święty Mikołaj spotkał się w sali gimnastycznej. Dzieci zaśpiewały i zatańczyły dla naszego gościa, ale przede wszystkim były pięknie i świątecznie ubrane.

Wizyta Mikołaja sprawiła nam wszystkim ogromną radość.

Taniec śnieżynek

Wróć do listy

Galeria

Święty Mikołaj z wizytą w Czternastce mainImage

dekoracje

2022-12-05

Najnowsze

Akcja Podziel się książką image
Akcja Podziel się książką

Czytaj »

Awans do finału ID w koszykówce chłopców image
Awans do finału ID w koszykówce chłopców

Czytaj »