Wizyta Św. Mikołaja w naszej szkole

2021-12-09
Wizyta Św. Mikołaja w naszej szkole image Barbara Gawron

Dzisiaj w naszej szkole panowało entuzjastyczne ożywienie. Już od samego rana wszyscy z niecierpliwością oczekiwali najważniejszego w tym dniu gościa - Świętego Mikołaja. Jedni przystrajali świątecznie klasy, ubierali choinki, inni dzielili się prezentami z okazji mikołajek i śpiewali świąteczne piosenki.

Święty Mikołaj, w asyście pani dyrektor Małgorzaty Kozaczenko oraz orszaku elfów, aniołków, diabełków i reniferów, przemaszerował przez całą szkołę, wręczając słodkie upominki wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom niepedagogicznym. Uczniowie przygotowali piosenki, wierszyki oraz obrazki dla Św. Mikołaja, a nawet zatańczyli z całym orszakiem. Święty Mikołaj wraz z orszakiem i panią Dyrektor odwiedził przyjaciela naszej szkoły pana Posła Marka Rząsę, który bardzo serdecznie nas przyjął.

Wizyta Mikołaja sprawiła nam wszystkim ogromną radość.

 

Zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć

GALERIA

Wróć do listy

Najnowsze

II miejsce w V Konkursie Recytatorskim dla Młodzieży HORYZONT SŁOWA. WISŁAWA SZYMBORSKA image
II miejsce w V Konkursie Recytatorskim dla Młodzieży HORYZONT SŁOWA. WISŁAWA SZYMBORSKA

Czytaj »

26 maja - święto naszych Kochanych Mam! image
26 maja - święto naszych Kochanych Mam!

Czytaj »