Europejski Tydzień Kodowania #CodeWeek 2021 w naszej szkole

2021-10-29
Europejski Tydzień Kodowania #CodeWeek 2021 w naszej szkole image Katarzyna Terlecka-Kurcz

 

Myśl, baw się i koduj!

 

 

W tym roku szkolnym już po raz kolejny pani Katarzyna Terlecka-Kurcz wraz ze swoimi uczniami wzięli udział w największym programistycznym wydarzeniu w Europie: Europejskim Tygodniu Kodowania – CodeWeek 2021, który tym razem trwał od 9 do 24 października. 
Akcja odbywa się na terenie całej Europy i skierowana jest do  wszystkich tych, którzy są zainteresowani programowaniem lub dopiero chcą z nim rozpocząć swoją przygodę. 
Tym razem do akcji włączyli się zarówno uczniowie starszych klas, którzy mieli możliwość zakodowania swojej własnej gry lub zaprogramowania wyjątkowego układu tanecznego, jak i dzieci z uczęszczające na kółka informatyczne i do świetlicy szkolnej, które próbowały swoich sił podczas rozkodowywania ulubionych postaci z bajek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Wróć do listy

Galeria

Europejski Tydzień Kodowania #CodeWeek 2021 w naszej szkole mainImage

Europejski Tydzień Kodowania #CodeWeek 2021 w naszej szkole

2021-10-26

Najnowsze

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 image
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Czytaj »

V miejsce w Polsce naszych chłopców w 4-boju image
V miejsce w Polsce naszych chłopców w 4-boju

Czytaj »