Warto pomagać! - finał akcji charytatywnych w naszej szkole

2020-12-21
Warto pomagać! - finał akcji charytatywnych w naszej szkole image Katarzyna Terlecka-Kurcz

 

W tym roku w ramach świątecznych akcji charytatywnych cała społeczność naszej szkoły włączyła się w akcję zbiórki karmy dla zwierząt ze Schroniska w Orzechowcach oraz wody mineralnej dla pacjentów przemyskiego szpitala. Pomimo trudnego czasu pandemii, kolejny raz pokazaliśmy, że nie zapominamy o tych, którzy potrzebują naszej pomocy. 

Poniżej podziękowania od Pani Dyrektor Małgorzaty Kozaczenko:

Szanowni Państwo.

Przesłałam Waszym dzieciom z serca płynące podziękowania za hojność, wrażliwość i empatię. Gdybym miała wypowiedzieć te słowa, na pewno wzruszenie odebrałoby mi głos. Nie spodziewaliśmy się aż takiego odzewu. Ilość zebranych darów przerosła nasze oczekiwania. A pełne zdumienia reakcje pracowników szpitala czy schroniska utwierdziły nas w przekonaniu, że czynimy dobro.

Nie byłoby go bez Waszego, Drodzy Państwo, udziału. To Wy jako pierwsi kształtujecie postawy i charaktery swoich pociech. My podążamy za Wami i chcemy Was wspierać.

Jesteśmy szczęśliwi, że pracujemy z tak wyjątkowymi rodzinami, jakie Państwo tworzycie.

Dziękuję za Waszym pośrednictwem, Szanowni Państwo, Babciom i Dziadkom dzieci, którzy również przynosili do szkoły dary serca. A dzisiaj dodatkowo i my zostaliśmy obdarowani czekoladowymi wafelkami przez jedną babcię, która sama przydźwigała dwie zgrzewki wody.

Dziękuję każdemu, kto przyczynił się do naszej akcji.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Małgorzata Kozaczenko wraz z pracownikami

Podziękowanie od Szpitala

Wróć do listy

Galeria

Warto pomagać! - finał akcji charytatywnych w naszej szkole mainImage

Akcje charytatywne w naszej szkole

2020-12-21

Najnowsze

II miejsce w V Konkursie Recytatorskim dla Młodzieży HORYZONT SŁOWA. WISŁAWA SZYMBORSKA image
II miejsce w V Konkursie Recytatorskim dla Młodzieży HORYZONT SŁOWA. WISŁAWA SZYMBORSKA

Czytaj »

26 maja - święto naszych Kochanych Mam! image
26 maja - święto naszych Kochanych Mam!

Czytaj »