“Andrzeju, Andrzeju dziewcząt dobrodzieju…...”- integracyjne Andrzejki w naszej szkole

2019-12-03
“Andrzeju, Andrzeju dziewcząt dobrodzieju…...”- integracyjne Andrzejki w naszej szkole image Alicja Skrabalak

 

Dnia 27.11 2019 r  zaprosiliśmy z rewizytą do naszego “ Sensorycznego Salonu Wróżb “dzieci  ze SOSW wraz z opiekunką panią Anetą Zaleszczyk. Andrzejki były okazją do dobrej zabawy integracj, nauki, a jednocześnie źródłem szacunku  dla tradycji i staropolskich obrzędów. Spotkaniu temu towarzyszyły również ćwiczenia relaksacyjne z elementami muzykoterapii, koloroterapii oraz aromatoterapii, które miały pobudzić do działania wszystkie nasze zmysły . Symbole wiedzy magicznej, świece, lampiony , dodały tajemniczości całej scenerii., a uczestnicy zajęć choć na chwilę mogli się oderwać od rzeczywistości I przenieść w cudowny świat magii, marzeń i fantazji, Miła atmosfera,unoszące się w powietrzu cudowne zapachy, ciekawe smaki, wróżby oraz duże zaangażowanie dzieci sprawiły to ,iż jednym głosem stwierdziliśmy, że  “….. miło szaleć, kiedy czas po temu”.

Wróć do listy

Galeria

“Andrzeju, Andrzeju dziewcząt dobrodzieju…...”- integracyjne Andrzejki w naszej szkole mainImage

“Andrzeju, Andrzeju dziewcząt dobrodzieju…...”- integracyjne Andrzejki w naszej szkole

2019-12-03

Najnowsze

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 image
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Czytaj »

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 image
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Czytaj »