Kartki świąteczne w ramach projektu eTwinning.

2016-12-10

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli j. angielskiego zaangażowali się w międzynarodowy projekt eTwinning dotyczący wymiany kartek świątecznych z uczniami wielu europejskich szkół (min. Hiszpanii, Grecji, Szwecji, Rumunii, Francji, Turcji, Włoch). Projekt nosi nazwę ‘Christmas cards exchange’. Chętni uczniowie klas 3-6 ręcznie wykonali bajeczne kartki świąteczne , wykorzystując różnorodne materiały (od kolorowego papieru, połyskujących naklejek, po żelki (!), watę, włóczkę, itd.). Zawarli w nich ciepłe życzenia świąteczne pełne pokojowych przesłań, oczywiście po angielsku i w języku ojczystym. Zanim kartki zostały włożone do zaadresowanych kopert i ruszyły w Europę, zrobiliśmy kilka zdjęć. Oto i one. A my czekamy na kartki świąteczne od naszych europejskich kolegów i koleżanek, by przystroić nimi nasze szkolne choinki i zrobić wystawę. Jesteśmy szkołą im. Zjednoczonej Europy i o tym pamiętamy smiley Merry Christmas!

GALERIA

Wróć do listy

Najnowsze

Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2022/2023 image
Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2022/2023

Czytaj »

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 image
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Czytaj »