30 rocznica obalenia komunizmu w Polsce

2019-06-03
30 rocznica obalenia komunizmu w Polsce image Joanna Tomaka-Chlipała

 

W 2019 roku obchodzimy 30. rocznicę obalenia komunizmu w Polsce. W 1989 roku- 30 lat temu w Polsce odbyły się obrady OKRĄGŁEGO STOŁU oraz WYBORY CZERWCOWE. Te dwa wydarzenia przyjmujemy jako symboliczny moment obalenia rządów komunistycznych w Polsce. Uczennice klasy VIII b- Julia Ołeszko i Kinga Szymańska przygotowały prezentacje multimedialne poruszające te dwa ważne zagadnienia.

OBRADY OKRĄGŁEGO STOŁU 1989-K. Szymańska

Wybory czerwcowe 1989- J.Ołeszko

Wróć do listy

Najnowsze

XIV Międzyszkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek - przesłuchania image
XIV Międzyszkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek - przesłuchania

Czytaj »

Mikołaj w naszej szkole image
Mikołaj w naszej szkole

Czytaj »