Sukces naszych pływaków

2019-03-28
Sukces naszych pływaków image Edyta Buława

 

Niewątpliwym osiągnięciem naszych uczniów był sukces w zawodach pływackich w ramach Igrzysk Dzieci w dniach 20 i 22 marca 2019r na przemyskim basenie. Nasza ekipa pływacka dziewcząt w składzie: Adrianna Świdrak, Natalia Stefańska, Anna Procyk, Aleksandra Kucab, Amelia Brylonek, Amelia Makara, Amelia Szulc, Wiktoria Kamionka, zajęła 1 miejsce w sztafecie 6x25m. Sztafeta chłopców 6x25m zajęła zaszczytne 2 miejsce w mieście. Kolejnym etapem zawodów był półfinał wojewódzki. Sztafeta dziewcząt wywalczyła 3 miejsce, chłopcy 4 miejsce. W pływaniu indywidualnym sukces odniosła nasza zawodniczka Adrianna Świdrak zajmując 2 miejsce w stylu dowolnym na dystansie 50m. Gratulujemy wszystkim pływakom i życzymy dalszych osiągnięć.

Wróć do listy

Galeria

Sukces naszych pływaków mainImage

Sukces naszych pływaków

2019-03-28

Najnowsze

Performance „Rozmowy z Grzegorzem: Zbigniew Wodecki " - " Szkoła oczami ucznia" image
Performance „Rozmowy z Grzegorzem: Zbigniew Wodecki " - " Szkoła oczami ucznia"

Czytaj »

Udział w II Festiwalu Nauk Przyrodniczych zorganizowanym w ramach Przemyskiej Akademii Talentów image
Udział w II Festiwalu Nauk Przyrodniczych zorganizowanym w ramach Przemyskiej Akademii Talentów

Czytaj »