Kolejny sukces młodych koszykarzy!

2019-03-14
Kolejny sukces młodych koszykarzy! image Anna Banaszczak

 

Reprezentacja naszej szkoły w minikoszykówce chłopców wywalczyła I miejsce w rejonie i awansowała do półfinałów wojewódzkich! To ogromny sukces naszej drużyny bo wszyscy nasi reprezentanci  są z V klasy z roczników  2007 i 2008, a w rozgrywkach walczą z chłopcami z VI klas z rocznika 2006. W Przeworsku nasi koszykarze zmierzyli się z drużynami z Lubaczowa, Pawłosiowa i Przeworska. Wszystkie mecze zakończyły się naszym wysokim zwycięstwem. Z Przeworskiem 48 :13, z Lubaczowem 54 : 13 i z Pawłosiowem 46 : 9. Każdy mecz przepełniony był bardzo dobrymi, zespołowymi akcjami naszych koszykarzy. Chłopcy walczyli o każdą piłkę i bardzo ładnie ze sobą współpracowali. Byli oklaskiwani nie tylko przez swoich wiernych kibiców - rodziców ale także przez licznie zgromadzonych kibiców - uczniów gimnazjum i SP nr 2 z Przeworska oraz zawodników z przeciwnych drużyn. Niezwykle zacięty był mecz o II miejsce w turnieju, które również premiowane było awansem do półfinałów wojewódzkich. Drużyna gospodarzy wygrała 1 punktem po dogrywce z zespołem z Lubaczowa.

Gratulujemy naszym koszykarzom z klasy V - klasy mistrzostwa sportowego i ich trenerce Annie Banaszczak. Liczymy na dobry wynik w półfinałach wojewódzkich.

Skład reprezentacji:

Bruno Chalicki, Mateusz Barszczak, Illia Nesterenko, Kacper Cichocki, Dominik Jabłoński, Wiktor Ignatowski, Szymon Frańczak, Szymon Polniak, Constatino Mak, Dawid Walciszewski, Kacper Klisko, Maciej Jurczyszyn i trenerka Anna Banaszczak

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce SP 14 Przemyśl

II miejsce SP 1 Przeworsk

III miejsce SP Lubaczów

IV miejsce SP Pawłosiów

Wróć do listy

Galeria

Kolejny sukces młodych koszykarzy! mainImage

Kolejny sukces młodych koszykarzy!

2019-03-14

Najnowsze

Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2022/2023 image
Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2022/2023

Czytaj »

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 image
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Czytaj »