Poczet naszej szkoły w miejskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

2016-12-04

Poczet sztandarowy naszej szkoły uczestniczył 11 listopada w miejskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Św. za Ojczyznę, którą w archikatedrze łacińskiej odprawił ks. abp Adam Szal. Następnie uczestnicy uroczystości przemaszerowali pod popiersie i tablicę pamiątkową marszałka Józefa Piłsudskiego. Oficjalne uroczystości odbyły się pod Pomnikiem Orląt Przemyskich z udziałem władz miasta i powiatu, parlamentarzystów oraz kompanii honorowej Wojska Polskiego.

GALERIA

Wróć do listy

Najnowsze

Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2022/2023 image
Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2022/2023

Czytaj »

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 image
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Czytaj »