Sukces Magdy i Karola podczas III-go Dziecięcego Festiwalu PIOSENKA W MUNDURZE

2018-11-10
Sukces Magdy i Karola podczas III-go Dziecięcego Festiwalu PIOSENKA W MUNDURZE image Agnieszka Marcińczak

W dniu 9.11.2018 r. na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu odbył się III dziecięcy festiwal PIOSENKA W MUNDURZE. Jego głównym organizatorem, jak co roku był Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej.

Celem Festiwalu jest popularyzacja tradycyjnych i współczesnych polskich piosenek wojskowych i patriotycznych, konfrontacja umiejętności wokalno-instrumentalnych młodych wykonawców, a także wzbogacenie edukacji patriotycznej oraz narodowej dzieci i młodzieży poprzez piosenkę. Konkurs skierowany jest do dzieci z podkarpackich szkół podstawowych, nad którymi patronat sprawują służby mundurowe oraz szkół współpracujących ze służbami mundurowymi.

Do konkursu zgłosiło 95 szkół a do drugiego etapu zakwalifikowano 30 uczestników z 25 szkół województwa podkarpackiego. W finale konkursu naszą szkołę reprezentowali: Magdalena Pudesz z kl. VIC i Karol Choma z kl VIID. Oboje zostali dostrzeżeni przez jury festiwalu, otrzymując: Karol Choma – wyróżnienie, a Magdalena Pudesz - nagrodę specjalną. GRATULUJEMY!!!

Wróć do listy

Galeria

Sukces Magdy i Karola podczas III-go Dziecięcego Festiwalu PIOSENKA W MUNDURZE mainImage

III dziecięcy festiwal PIOSENKA W MUNDURZE

2018-11-09

Najnowsze

ZAPISY DO I KLASY NA ROK SZKOLNY 2024/2025 image
ZAPISY DO I KLASY NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Czytaj »

Adres nowej strony szkoły image
Adres nowej strony szkoły

Czytaj »