Uczniowie naszej szkoły podczas 25 Jubileuszowej Akcji Sprzątanie Świata

2018-09-21
Uczniowie naszej szkoły podczas 25 Jubileuszowej Akcji Sprzątanie Świata image .

Przemyska "Czternastka" włączyła się czynnie do 25 Międzynarodowej Akcji Sprzątanie Świata. Uczniowie 6c z wych. A. Wojnarowicz, klasy 4b z wych A. Gajdą, klasy 7a z wych. I. Katyńską oraz klasy 7c z wych. B. Kurzepą wyposażeni w jednorazowe rękawice i kolorowe worki na śmieci, ruszyli w teren, by go uporządkować ze śmieci.  Uczniowie, podzieleni na grupy, zbierali  papier, szkło, plastik i puszki, a następnie posegregowali je zgodnie z zasadami segregacji. 
Po udanej akcji sprzątania lokalnego świata, uczniowie klasy 4b wraz z wychowawcą postanowili uczcić koniec lata spacerem po mieście.  Na zakończenie uczniowie zjedli pyszne lody serwowane przez nasze przemyskie lodziarnie: Fiore i Selfiere.

 
Z ekologią za pan brat uczniowie SP 14 są przez cały rok, nie tylko od święta.

Wróć do listy

Galeria

Uczniowie naszej szkoły podczas 25 Jubileuszowej Akcji Sprzątanie Świata mainImage

25 Międzynarodowa Akcja Sprzątania Świata

2018-09-21

Najnowsze

Ćwiczenia powtórkowe dla klas ósmych z działu CZŁOWIEK image
Ćwiczenia powtórkowe dla klas ósmych z działu CZŁOWIEK

Czytaj »

Dzień Głośnego Czytania w salce terapeutycznej - wiersze pani Ludmiły Marjańskiej image
Dzień Głośnego Czytania w salce terapeutycznej - wiersze pani Ludmiły Marjańskiej

Czytaj »