Zajęcia w ramach programu Wolontariat Studencki “Projektor”

2018-09-14
Zajęcia w ramach programu Wolontariat Studencki “Projektor” image .

W dniach 13 i 14 września w naszej szkole odbyły się zajęcia w ramach programu Wolontariat Studencki “Projektor”. Były to zajęcia artystyczno językowe, przeprowadzane z uczniami klas starszych, w języku angieskim. Prowadzący porozumiewali się z młodzieżą wyłącznie po angielsku, proponując tzw. edukację nieformalną i angażując uczestników w zabawy pobudzające do rywalizacji, uczące zdrowej rywalizacji, pozwalające wyłonić lidera grupy. Były to pierwsze zajęcia “Projektora” w naszej szkole i mamy wielką nadzieję że nie ostatnie.

Wróć do listy

Galeria

Zajęcia w ramach programu Wolontariat Studencki “Projektor” mainImage

Projektor

2018-09-14

Najnowsze

ZAPISY DO I KLASY NA ROK SZKOLNY 2024/2025 image
ZAPISY DO I KLASY NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Czytaj »

Adres nowej strony szkoły image
Adres nowej strony szkoły

Czytaj »