"Kilometry dobra" cz. II

2018-04-18
"Kilometry dobra" cz. II image

17.04 odbyły się dwa kolejne spotkania dotyczące projektu "Kilometry Dobra" organizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie -koło w Przemyślu Znów gościliśmy organizatorów akcji wraz ze swoimi podopiecznymi z Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno- Wychowawczego. Wśród naszych uczniów wybrani zostali wolontariusze, odpowiedzialni za zbiórkę pieniędzy, które pomogą w wykończeniu i wyposażeniu mieszkań treningowych dla podopiecznych OREW. Zbiórka w naszej szkole odbędzie się w poniedziałek (23 kwietnia) oraz we wtorek (8 maja) . Gorąco zachęcamy do pomocy w tej jakże szczytnej i potrzebnej inicjatywie, która pomoże niepełnosprawnym intelektualnie usamodzielnić się.

Wróć do listy

Galeria

"Kilometry dobra" cz. II mainImage

Kilometry Dobra cd.

2018-05-09

Najnowsze

Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2022/2023 image
Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2022/2023

Czytaj »

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 image
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Czytaj »