12 marca - dzień otwarty w naszej szkole

2018-03-14
12 marca - dzień otwarty w naszej szkole image

We wtorek 12 marca 2018 r. w godzinach popołudniowych odbył się dzień otwarty w SP14.

W progach szkoły wszystkich gości witały i częstowały cukierkami postacie z bajek i baśni, które następnie oprowadzały dzieci wraz z rodzicami po szkole.

Podczas zwiedzania nasi goście uczestniczyli w przedstawieniu przygotowanym przez najmłodszych, obejrzeli teatr lalek, wzięli udział w doświadczeniach przyrodniczych, zajęciach z j. angielskiego przy tablicy interaktywnej oraz grach edukacyjnych i zajęciach z kodowania. Ponadto dzieci mogły wykonać samodzielnie ciekawe prace plastyczno - techniczne.

Jesteśmy szkołą promującą zdrowy styl życia, więc nie zabrakło też atrakcji z tym związanych. Nasi mali wzięli udział w grach i zabawach sportowych oraz pokazie młodych koszykarzy z naszej szkoły. Mieli też okazję samodzielnie lub z rodzicami stworzyć zdrowe kanapeczki i zostali poczestowani jogurtami, mlekiem oraz kefirami.

Atrakcji było na tyle dużo, że gościom trudno było opuścić szkolne sale i wrócić do domu. Mamy nadzieję, że spotkamy się już we wrześniu.

Wróć do listy

Galeria

12 marca - dzień otwarty w naszej szkole mainImage

Dzień otwarty

2018-04-09

Najnowsze

Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2022/2023 image
Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2022/2023

Czytaj »

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 image
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Czytaj »