Mikołaj w ,,Czternastce”

2017-12-11
Mikołaj w ,,Czternastce” image

6 grudnia Naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj wraz ze swoim barwnym i wesołym orszakiem.

W oczekiwaniu na niezwykłego gościa uczniowie klas I-III obejrzeli przygotowane przez swoich starszych kolegów wzruszające przedstawienie o bożonarodzeniowej tematyce. Piękne, współczesne jasełka wszystkich wprawiły w świąteczny nastrój i przygotowały na spotkanie z Mikołajem, który przyszedł przywołany wesołą piosenką.

Przybycie Świętego wraz z orszakiem aniołów, elfów, reniferów i diabełków wzbudziło ogromny aplauz zgromadzonych uczniów. Uroczyście zapalono światełka na pięknej, żywej choince, a następnie Mikołaj obejrzał występ najmłodszych dzieci w tańcu śnieżynek. Wielką niespodzianką były piękne, atrakcyjne i wartościowe prezenty dla szkoły, w tym nowoczesny monitor dotykowy i tablica interaktywna z projektorem.

Nie zabrakło też słodkich upominków rozdawanych przez aniołki, a także świątecznych piosenek w wykonaniu szkolnego chóru oraz utalentowanych solistów. Mikołaj otrzymał od dzieci prezenty dla zwierząt ze schroniska w Orzechowcach. Wzruszony i zachwycony Święty obdarował potem - słodkościami i rózgami - także starsze klasy ,,Czternastki” oraz uczniów klas gimnazjalnych.

Świętego Mikołaja pożegnała Pani Dyrektor, która serdecznie mu podziękowała za odwiedziny i prezenty oraz zaprosiła do naszej szkoły w przyszłym roku.

Wróć do listy

Galeria

Mikołaj w ,,Czternastce” mainImage

2017_Mikołajki

2018-04-09

Najnowsze

Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2022/2023 image
Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2022/2023

Czytaj »

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 image
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Czytaj »