Wiktoria Markiewicz – wicemistrzynią świata!!!

2017-12-10
Wiktoria Markiewicz – wicemistrzynią świata!!! image

19 listopada 2017 r. w Twardogórze w województwie dolnośląskim odbyły się Mistrzostwa Świata w Tańcach Karaibskich. W turnieju startowała mistrzyni Polski w kategorii „carribean show solo”, uczennica naszej szkoły -Wiktoria Markiewicz. Występ w mistrzostwach zakończył się dla Wiktorii wielkim sukcesem- zajęła 2. miejsce, zdobywając zaszczytny tytuł WICEMISTRZYNI ŚWIATA!

Wiktoria od wielu lat trenuje w przemyskiej Szkole Tańca „A-Z”. Jest też wzorową uczennicą. W ubiegłym roku szkolnym mogła się pochwalić jedną z najwyższych średnich ocen w naszej szkole. Za swoje osiągnięcia w nauce została nagrodzona stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla.

GRATULUJEMY !!!

Wróć do listy

Galeria

Wiktoria Markiewicz – wicemistrzynią świata!!! mainImage

2017_W_Markiewicz

2018-04-09

Najnowsze

II miejsce w V Konkursie Recytatorskim dla Młodzieży HORYZONT SŁOWA. WISŁAWA SZYMBORSKA image
II miejsce w V Konkursie Recytatorskim dla Młodzieży HORYZONT SŁOWA. WISŁAWA SZYMBORSKA

Czytaj »

26 maja - święto naszych Kochanych Mam! image
26 maja - święto naszych Kochanych Mam!

Czytaj »