MISTRZOSTWA MIASTA PRZEMYŚLA W LA

2017-10-07
MISTRZOSTWA MIASTA PRZEMYŚLA  W LA image

W dniu 19.09.2017. roku na stadionie Juvenii przy ul. Dworskiego w Przemyślu odbyły się zawody sportowe w ramach Igrzysk Dzieci prowadzone przez Zarząd Wojewódzki Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie.

Na tych zawodach nasza szkołę reprezentowało 5 dziewczynek i 8 chłopców, którzy osiągnęli bardzo wysokie lokaty.

Mistrzyniami miasta Przemyśla zostały Malwina AMAROWICZ w skoku wzwyż oraz Julia OSADA w rzucie piłeczką palantową. Medalowe miejsce zajęła również Anna PATROŚ ( brązowy medal ).

Mistrzami w kategorii chłopców zostali Kacper HAJDUK w skoku wzwyż oraz Gracjan WRONA w rzucie piłeczka palantową.

Na tych samych zawodach wicemistrzami miasta zostali Michał KACZMAREK w biegu na 1000 m oraz Błażej PILAWA w biegu na 60 m. Miejsce na podium zajął również Jakub ŁEBSKI w rzucie piłeczka palantowa – brązowy medal. Pozostali uczniowie naszej szkoły spisali się również bardzo dobrze ale zabrakło im nieco sportowego szczęścia i zajęli miejsca tuz za podium:

Aleksandra MILANIK – 4 miejsce w skoku wzwyż

Wiktoria KAMIONKA – 7 miejsce w biegu na 600 m

Marcel STEC – 4 miejsce w biegu na 1000 m

Paweł FICAK – 4 miejsce w rzucie piłeczka palantową

Karol BARAN – 5 miejsce w skoku w dal

Po zakończeniu zawodów okazało się, że sześcioro uczniów naszej szkoły będzie reprezentować miasto Przemyśl na zawodach finału wojewódzkiego, które odbędą się 26.09.2017. w Rzeszowie. Każde miasto lub powiat ma prawo wystawić do tych zawodów tylko 20 uczniów.