XV edycja Międzyszkolnego Konkursu Historycznego "Przemyśl - moja mała ojczyzna".

2017-05-18

28 kwietnia w Szkole Podstawowej Nr 11 w Przemyślu odbyła się XV edycja Międzyszkolnego Konkursu Historycznego "Przemyśl - moja mała ojczyzna". W konkursie brało udział 12 trzyosobowych drużyn z miasta i powiatu przemyskiego. Naszą szkołę reprezentowała drużyna uczennic z klasy 5d w składzie: Malwina Amarowicz, Gabriela Grzeszczak, Wiktoria Gudzelak. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się znajomością m.in.: historii Przemyśla, zabytków miasta oraz legend związanych z grodem nad Sanem.

Miło nam poinformować, że drużyna z naszej szkoły zajęła w konkursie I miejsce. GRATULUJEMY !!!

GALERIA

Wróć do listy

Najnowsze

Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2022/2023 image
Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2022/2023

Czytaj »

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 image
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Czytaj »