Nasze sukcesy


Urszula Chlipała

LAUREATKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z HISTORII Urszula Chlipała

Zofia Czaja

UCZESTNICZKA FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z J. POLSKIEGO I WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z HISTORII Zofia Czaja

Anna Słowik

UCZESTNICZKA FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z J. POLSKIEGO Anna Słowik

XI Międzyszkolny, Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek pod hasłem "W dzień Bożego Narodzenia radość wszelkiego stworzenia"

ZOFIA CZAJA OTRZYMAŁA PIERWSZĄ NAGRODĘ W II KATEGORII WIEKOWEJ. Urszula Chlipała MAGDALENA PUDESZ OTRZYMAŁA DRUGĄ NAGRODĘ W II KATEGORII WIEKOWEJ. Urszula Chlipała KAROL CHOMA OTRZYMAŁ TRZECIĄ NAGRODĘ W II KATEGORII WIEKOWEJ. Urszula Chlipała NATALIA KLEBAN OTRZYMAŁA DRUGĄ NAGRODĘ W I KATEGORII WIEKOWEJ. Urszula Chlipała JOANNA KONDRAT OTRZYMAŁA TRZECIĄ NAGRODĘ W I KATEGORII WIEKOWEJ. Urszula Chlipała

Emilia Szelążek

PRZEMYSKA WICEMISTRZYNI ORTOGRAFII W XIV MIĘDZYSZKOLNYM PRZEMYSKIM DYKTANDZIE Emilia Szelążek

Karol Choma

III MIEJSCE W I WOJEWÓDZKIM DZIECIĘCYM FESTIWALU „PIOSENKA W MUNDURZE” Karol Choma

Ksawier Służały

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM POD HASŁEM "BAJKOWE KUKIEŁKI" Ksawier Służały

Oliwier Gierczak

UCZESTNIK II ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z MATEMATYKI Oliwier Gierczak

Zofia Frydel

UCZESTNICZKA II ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z J. ANGIELSKIEGO Zofia Frydel

Kinga Szymańska

UCZESTNICZKA II ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z HISTORII Kinga Szymańska

Martyna Hamryszczak

I MIEJSCE W II POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM POD HASŁEM "ZWIERZĘTA CZUJĄ". Martyna Hamryszczak

Zespół Czternastki

III MIEJSCE W I WOJEWÓDZKIM DZIECIĘCYM FESTIWALU „PIOSENKA W MUNDURZE” W składzie:
  • Zofia Czaja
  • Zofia Nykel
  • Magdalena Pudesz
  • Zuzanna Szeląg
Zespół Czternastki

Wybitne Lekkoatletki

  • MALWINA AMAROWICZ - I MIEJSCE W MIEŚCIE I VII MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE W SKOKU WZYWŻ
  • MAJA PUCHALSKA - III MIEJSCE W MIEŚCIE W BIEGU NA 60m
  • ANNA PATROŚ - III MIEJSCE W MIEŚCIE W SKOKU WZYWŻ
Wybitne Lekkoatletki

Wybitni Lekkoatleci

  • KLAUDIUSZ TARNAWSKI - I MIEJSCE W MIEŚCIE, II MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE W BIEGU NA 60m
  • MACIEJ PUCHALSKI - I MIEJSCE W MIEŚCIE, III MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE W SKOKU WZWYŻ
  • MATEUSZ WRZEŚNIOWSKI - II MIEJSCE W MIEŚCIE I W WOJEWÓDZTWIE W SKOKU WZWYŻ
  • NIKODEM MIŚKIEWICZ - I MIEJSCE W MIEŚCIE W RZUCIE PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
  • KAROL COMPLAK - I MIEJSCE W MIEŚCIE W BIEGU NA 1000m
  • OSKAR WYSOCKI - III MIEJSCE W MIEŚCIE W SKOKU WZWYŻ
  • MATEUSZ TROJNAR - III MIEJSCE W MIEŚCIE W BIEGU NA 60m
Wybitni Lekkoatleci Wybitni Lekkoatleci 2

Mistrzostwo miasta Przemyśla w szachach drużynowych w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Drużyna szachowa:
  • Adam Równicki
  • Jan Borysławski
  • Zuzanna Szeląg
  • Karolina Łabińska
Mistrzostwo miasta Przemyśla w szachach drużynowych w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Drużyna unihokeja SP14

MISTRZOSTWO MIASTA PRZEMYŚLA W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT Drużyna unihokeja SP14 WICEMISTRZOSTWO MIASTA PRZEMYŚLA W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Drużyna unihokeja SP14 2

Sztafeta chłopców

W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 10x800m I MIEJSCE W MIEŚCIE
X MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Sztafeta chłopców

Sztafeta dziewcząt

W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 10x800m IV MIEJSCE W MIEŚCIE w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Sztafeta dziewcząt

Drużyna Szczypiornistów

I MIEJSCE W VIII MIĘDZYNARODOWYM MEMORIALE FRANCISZKA WOLAKA W NOWYM SĄCZU Drużyna Szczypiornistów

Drużyna koszykarska

II MIEJSCE W MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU KOSZYKÓWKI NA SŁOWACJI
II MIEJSCE W V MEMORIALE MIECZYSŁAWA RABY W RZESZOWIE
Drużyna koszykarska