Spotkanie Świąteczne w naszej nowej sali terapeutycznej

2022-12-18
Spotkanie Świąteczne w naszej nowej sali terapeutycznej image .

W dniu 14 grudnia 2022r. odbyło się w naszej szkole kolejne już Spotkanie Świąteczne dla dzieci uczęszczających na zajęcia grupowe rozwijające kompetencje emocjonalno - społeczne prowadzone przez psychologa i pedagoga. W spotkaniu wzięło udział prawie 40 uczniów naszej szkoły w wieku od 8 do 13 lat. Konkursy, gry i zabawy  o tematyce świątecznej oraz zajęcia warsztatowe z dekorowania pierników i przygotowywania ozdób świątecznych poprowadziły nauczycielki współorganizujące proces kształcenia w naszej szkole. Dzięki współpracy z rodzicami uczniów przygotowano dla dzieci bufet słodkości, napoje i owoce, co wywołało szeroki uśmiech na twarzach dzieci. Zajęcia warsztatowe dostarczyły dzieciom mnóstwo pozytywnych wrażeń, wzbogaciły ich wiedzę o tradycjach świątecznych, poszerzyły zakres umiejętności manualnych. Nauczyły się współpracy, współdziałania, zrozumienia i wzajemnej empatii. Utrwaliły się relacje koleżeńskie,  nawiązały nowe przyjaźnie. Powoli nasze Spotkania Świąteczne stają się tradycją w SP nr 14 w Przemyślu!

filmik 1            filmik 2       filmik 3

Wróć do listy

Galeria

Spotkanie Świąteczne w naszej nowej sali terapeutycznej mainImage

spotkanie wigilijne

2022-12-16

Najnowsze

Akcja Podziel się książką image
Akcja Podziel się książką

Czytaj »

Awans do finału ID w koszykówce chłopców image
Awans do finału ID w koszykówce chłopców

Czytaj »