Dzień dziecka w naszej szkole

2022-06-02
Dzień dziecka w naszej szkole image SU

Z okazji Dnia Dziecka  Szkolny Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów SP 14 dzień pełen wrażeń. Najpierw uczniowie klas starszych mogli kibicować swoim kolegom i nauczycielom w dwóch meczach. Pierwsze zmierzyły się nauczycielki naszej szkoły z uczennicami w meczu siatkówki. Później odbył się mecz piłki ręcznej -uczniowie kontra drużyna składająca się z nauczycieli, rodziców oraz Posła na Sejm RP Marka Rząsy. Po emocjonujących rozgrywkach, w drugiej części imprezy,  uczniowie prezentowali swoje talenty. Obejrzeliśmy prawie 30 występów. Zaprezentowali się:  śpiewacy, muzycy, tancerze, kabareciarze, iluzjoniści. Podziwialiśmy też talenty aktorskie i plastyczne.

 

Zdjęcia i filmiki

Wróć do listy

Najnowsze

Jesienna moda image
Jesienna moda

Czytaj »

Dzień Misia image
Dzień Misia

Czytaj »