Zawody w łyżwiarstwie szybkim chłopców i dziewcząt rozgrywane w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej

2019-02-09
Zawody w łyżwiarstwie szybkim chłopców i dziewcząt rozgrywane w ramach  Powiatowych Igrzysk  Młodzieży Szkolnej image Piotr Kowalski

 

W dniu 07.02.2019 r. na lodowisku POSIR w Przemyślu odbyły się zawody w łyżwiarstwie szybkim chłopców i dziewcząt rozgrywane w ramach  Powiatowych Igrzysk  Młodzieży Szkolnej. Chłopcy  reprezentujący naszą szkołę zajęli w tych zawodach 2 miejsce, a  Finale Wojewódzkim 13 miejsce.  Drużyna wystąpiła w składzie: Rosół Jakub, Ficak Paweł, Dzik Mikołaj, Opaluch Miłosz. Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę zajęły w tych zawodach 3 miejsce oraz wzięły udział w Finale Wojewódzkim Drużyna wystąpiła w składzie: Karczmarz Patrycja, Pawłucka Weronika, Foryś Amelia, Sobolak Anita, Droń Joanna. Opiekunem grup był Tomasz Michalski.

Wróć do listy

Najnowsze

Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2022/2023 image
Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2022/2023

Czytaj »

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 image
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Czytaj »