Teatr Impro 14 w Krakowie

2019-03-26
Teatr Impro 14 w Krakowie image Halina Dębicka

 

W poszukiwaniu ducha teatru  Teatr Impro 14 wybrał się do Krakowa -miasta teatrów. Młodzi artyści z naszej szkoły brali udział w warsztatach teatralnych w Teatrze Starym. Uczestnicy musieli sprostać różnym zadaniom, które stawiała przed nimi aktorka tegoż teatru. Wszyscy bawili się wspaniale,  zwłaszcza w super nowoczesnej części tzw.MICET. Teatr Groteska zaprosił nas na piękny spektakl "Ania z Zielonego Wzgórza". Pełna  wrażeń szkolna grupa teatralna wróciła do rzeczywistości. Teatr jest po to, aby wszysto było inne niż przedtem....

27 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru.

Wróć do listy

Galeria

Teatr Impro 14 w Krakowie mainImage

Teatr Impro 14 w Krakowie

2019-03-26

Najnowsze

XIV Międzyszkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek - przesłuchania image
XIV Międzyszkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek - przesłuchania

Czytaj »

Mikołaj w naszej szkole image
Mikołaj w naszej szkole

Czytaj »