Dzień otwarty szkoły

2019-03-13
Dzień otwarty szkoły image Katarzyna Terlecka-Kurcz

 

11 marca br. w naszej szkole został zorganizowany Dzień Otwarty dla uczniów rozpoczynających naukę w klasach pierwszych w roku szkolnym 2019/2020. Na początku spotkania zgromadzonych gości powitała dyrektor szkoły, pani Małgorzata Kozaczenko. Następnie wszyscy obejrzeli przygotowane przez naszych wychowanków przedstawienie. Podczas Dnia Otwartego nie zabrakło licznych artakcji: ciekawych występów, wystaw, projekcji multimedialnych, warsztatów oraz gier i zabaw zarówno logicznych, jak i ruchowych.  Przedszkolaki oraz ich rodzice mogli zajrzeć do niemal każdego zakamarka naszej placówki.

To było bardzo miłe popołunie. Cieszymy się, że dzieci i rodzice mogli poznać naszą szkołę. Do zobaczenia we wrześniu!

Wszystkie zdjęcia
dostępne są w galerii poniżej

galeria2

 

 

Wróć do listy

Galeria

Dzień otwarty szkoły mainImage

Dzień otwarty szkoły

2019-03-13

Najnowsze

Ćwiczenia powtórkowe dla klas ósmych z działu CZŁOWIEK image
Ćwiczenia powtórkowe dla klas ósmych z działu CZŁOWIEK

Czytaj »

Dzień Głośnego Czytania w salce terapeutycznej - wiersze pani Ludmiły Marjańskiej image
Dzień Głośnego Czytania w salce terapeutycznej - wiersze pani Ludmiły Marjańskiej

Czytaj »