Wyjątkowa Noc z Biblioteką w naszej szkole

2019-01-29
Wyjątkowa Noc z Biblioteką w naszej szkole image Anna Załęska

 

25 stycznia w budynku przy ul. 3-go Maja odbyła się Noc z Biblioteką. Wzięli w niej udział uczniowie klas 7a, 7c, 8a oraz 3a, 3c gimnazjalnych. Pod opieką Anny Załęskiej i Marty Wanat uczniowie doskonale się bawili. Na początku wiele radości dała nam szkolna gra terenowa, potem były gry i zabawy. Późną nocą pisaliśmy Straszną bajkę. Rankiem uczniowie udali się do domów, zmęczeni ale szczęśliwi.

 

Wróć do listy

Galeria

Wyjątkowa Noc z Biblioteką w naszej szkole mainImage

Noc z Biblioteką

2019-01-29

Najnowsze

Dzień Głośnego Czytania w salce terapeutycznej - wiersze pani Ludmiły Marjańskiej image
Dzień Głośnego Czytania w salce terapeutycznej - wiersze pani Ludmiły Marjańskiej

Czytaj »

Poświęcenie nowej hali image
Poświęcenie nowej hali

Czytaj »