Wizyta Św. Mikołaja w przedszkolu

2018-12-21
Wizyta Św. Mikołaja w przedszkolu image Halina Dębicka

Grupa teatralna IMPRO 14, czyli 1+4 =5  wystąpiła ze spektaklem I Zjazd Mikołajowy w przedszkolu nr 14 w Przemyślu. Dzieci były zachwycone tą niezwykłą wizytą. Artyści ze szkolnego teatru w pantomimie przekazywali prezenty dla przedszkolaków, a następnie one pokazywały swoje wyobrażenia o podarunkach. Pięknie po angielsku zaśpiewały Hania Marcinek  z klasy 2b i Maja Procyk z klasy 4 d.

Wróć do listy

Galeria

Wizyta Św. Mikołaja w przedszkolu mainImage

Wizyta Św. Mikołaja w przedszkolu

2018-12-21

Najnowsze

XIV Międzyszkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek - przesłuchania image
XIV Międzyszkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek - przesłuchania

Czytaj »

Mikołaj w naszej szkole image
Mikołaj w naszej szkole

Czytaj »