Czary mary, hokus pokus - Iluzjonista w naszej szkole.

2018-11-26
Czary mary, hokus pokus - Iluzjonista w naszej szkole. image Katarzyna Terlecka-Kurcz

26 listopada naszą szkołę odwiedził Iluzjonista,  pan Aleksander Tkacz, który swoimi sztuczkami oczarował wszystkich uczniów zarówno tych najmłodszych, jak i tych starszych. Zaprezentowane magiczne sztuczki, uczniowie naszej szkoły obserwowali z zapartym tchem, w całkowitym skupieniu. Każdy uczestnik spotkania „zachodził w głowę” jak mogło dojść do takich „cudów” na jego oczach. Do swoich sztuczek iluzjonista zapraszał uczniów z widowni aby mu asystowali – dzięki czemu mogli z bliska przyglądać się wykonywanym sztuczkom jak również próbować swoich sił jako magicy.

Występ iluzjonisty wprowadził do szkoły odrobinę magii i był niepowtarzalnym wydarzeniem, które na pewno pozostanie przez długi czas w pamięci każdego z nas. Wszyscy obecni mogli wkroczyć do świata z innego wymiaru, odkrywając tajniki magii oraz niepowtarzalnych i trudnych do wyjaśnienia zjawisk.

 

Wszystkie zdjęcia z występu dostępne są w galerii poniżej.

galeria2

Autorem zdjęć jest pani Barbara Gawron.

Wróć do listy

Galeria

Czary mary, hokus pokus - Iluzjonista w naszej szkole. mainImage

Czary mary, hokus pokus - Iluzjonista w naszej szkole.

2018-11-26

Najnowsze

II miejsce w V Konkursie Recytatorskim dla Młodzieży HORYZONT SŁOWA. WISŁAWA SZYMBORSKA image
II miejsce w V Konkursie Recytatorskim dla Młodzieży HORYZONT SŁOWA. WISŁAWA SZYMBORSKA

Czytaj »

26 maja - święto naszych Kochanych Mam! image
26 maja - święto naszych Kochanych Mam!

Czytaj »