Ładowanie...
ul. Borelowskiego 12, 37-700 Przemyśl +48 16 670 72 70 sp14@um.przemysl.pl

Rozbiegana „Czternastka” - kolejne sukcesy naszych sportowców

Edyta Buława-Sieńko

10.10.2018r. był szczęśliwym dniem dla naszej szkoły. Podczas pięknej słonecznej jesiennej pogody nasi uczniowie rywalizowali z innymi przemyskimi szkołami w drużynowych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawody odbywały się na trawiastych bocznych boiskach „Polonii”. Młodzież spisała się na medal, choć dla wielu był to pierwszy start w tak poważnej imprezie.

Drużynowo w klasyfikacji klas gimnazjalnych, ósmych i siódmych dziewczęta zajęły II miejsce, chłopcy I miejsce. Dziewczęta z klas szóstych zajęły I miejsce, chłopcy V miejsce.

W Igrzyskach Dzieci dziewczęta z klas czwartych zajęły II miejsce, chłopcy I miejsce.

Wszystkie drużyny awansowały do zawodów rejonowych, które odbędą się na wiosnę.