VIII Światowy Dzień Tabliiczki Mnożenia

2018-10-05
VIII Światowy Dzień Tabliiczki Mnożenia image .

28 września po raz pierwszy w Naszej szkole obchodziliśmy VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Tegoroczna akcja odbywała się pod hasłem: „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”.  Dlatego też, uczniowie klasy 5a z niekłamaną przyjemnością „przeegzaminowali” ze znajomości tabliczki mnożenia nauczycieli oraz pracowników szkoły. Z koniecznością szybkiego mnożenia zmierzyła się Pani dyrektor, ksiądz, nauczyciele przedmiotów humanistycznych i przyrodniczych, panie z biblioteki a także panie: sekretarka, księgowa i higienistka oraz pan ze szkolnego sklepiku. Zarówno nauczyciele, jak i pozostali pracownicy  wzorowo poradzili sobie z presją czasu i bezbłędnie rozwiązali stawiane przed nimi zadania.

Również uczniowie klas 5-8 stanęli w szranki o tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. W szybkim teście rozwiązywali zadania o różnych poziomach trudności, lecz niewielu sprostało presji czasu. Zwycięzcy otrzymali z rąk Pani dyrektor certyfikaty Eksperta Tabliczki Mnożenia i takim tytułem mogą posługiwać się aż do następnego Dnia Tabliczki Mnożenia.

Akcję koordynowali nauczyciele matematyki z Naszej szkoły.

Wróć do listy

Galeria

VIII Światowy Dzień Tabliiczki Mnożenia mainImage

VIII Światowy Dzień Tabliiczki Mnożenia

2018-10-05

Najnowsze

II miejsce w V Konkursie Recytatorskim dla Młodzieży HORYZONT SŁOWA. WISŁAWA SZYMBORSKA image
II miejsce w V Konkursie Recytatorskim dla Młodzieży HORYZONT SŁOWA. WISŁAWA SZYMBORSKA

Czytaj »

26 maja - święto naszych Kochanych Mam! image
26 maja - święto naszych Kochanych Mam!

Czytaj »