ul. Borelowskiego 12, 37-700 Przemyśl +48 16 670 72 70 sp14@um.przemysl.pl

Znakomity występ na inaugurację sportowego roku szkolnego Podczas Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS w Rzeszowie

.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej SZS w Rzeszowie, 26 września

Po  kapitalnym występie w zawodach miejskich uczniowie „14”  w finale wojewódzkim zanotowali świetne  wyniki! Czwarte miejsce z 3 wynikiem w Polsce w tabelach LA w swojej kategorii wiekowej uzyskał Błażej Pilawa na 300 metrów. V miejsce zajął zaliczany do faworytów sprintu na 100 metrów Klaudiusz Tarnawski, a VI był Karol Complak w skoku w dal, Także IV miejsce zajęła sztafeta 4x100 metrów w składzie: Pilawa, Complak, Tarnawski i Dominik Budziński- do złotego medalu zabrakło 0,3 sekundy…. . IX miejsce na Podkarpaciu uzyskali Jakub Ilnicki w oszczepie i Kacper Hajduk w skoku wzwyż. X była Malwina Amarowicz także w konkursie skoku wzyż. Gratulujemy!

Dzień wcześniej rywalizowali w Igrzyskach Dzieci młodsi sportowcy i choć mieliśmy tylko 3 reprezentantów to zdobyliśmy medal brązowy za sprawą III miejsca w skoku wzwyż Mateusza Barszczaka. VIII w tym konkursie był Wiktor Ignatowski , na 600 metrów pobiegła Wiktoria Kamionka.