Nasze sukcesy

Urszula Chlipała
Urszula Chlipała

LAUREATKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z HISTORII

Karol Choma
Karol Choma

III MIEJSCE W I WOJEWÓDZKIM DZIECIĘCYM FESTIWALU „PIOSENKA W MUNDURZE”

Wybitne Lekkoatletki
Wybitne Lekkoatletki

Zobacz więcej aby zobaczyć skład.

Zobacz więcej
Wybitni Lekkoatleci
Wybitni Lekkoatleci

Zobacz więcej aby zobaczyć skład.

Zobacz więcej
Ksawier Służały
Ksawier Służały

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM POD HASŁEM "BAJKOWE KUKIEŁKI"

Zofia Czaja
Zofia Czaja

UCZESTNICZKA FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z J. POLSKIEGO I WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z HISTORII

Oliwier Gierczak
Oliwier Gierczak

UCZESTNIK II ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z MATEMATYKI

Anna Słowik
Anna Słowik

UCZESTNICZKA FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z J. POLSKIEGO

Mistrzostwo miasta Przemyśla w szachach drużynowych w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Mistrzostwo miasta Przemyśla w szachach drużynowych w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Drużyna szachowa

Zobacz więcej
Zofia Frydel
Zofia Frydel

UCZESTNICZKA II ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z J. ANGIELSKIEGO

XI Międzyszkolny, Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek pod hasłem "W dzień Bożego Narodzenia radość wszelkiego stworzenia"
XI Międzyszkolny, Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek pod hasłem "W dzień Bożego Narodzenia radość wszelkiego stworzenia"

JOANNA KONDRAT OTRZYMAŁA TRZECIĄ NAGRODĘ W I KATEGORII WIEKOWEJ.

XI Międzyszkolny, Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek pod hasłem "W dzień Bożego Narodzenia radość wszelkiego stworzenia"
XI Międzyszkolny, Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek pod hasłem "W dzień Bożego Narodzenia radość wszelkiego stworzenia"

NATALIA KLEBAN OTRZYMAŁA DRUGĄ NAGRODĘ W I KATEGORII WIEKOWEJ.

XI Międzyszkolny, Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek pod hasłem "W dzień Bożego Narodzenia radość wszelkiego stworzenia"
XI Międzyszkolny, Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek pod hasłem "W dzień Bożego Narodzenia radość wszelkiego stworzenia"

KAROL CHOMA OTRZYMAŁ TRZECIĄ NAGRODĘ W II KATEGORII WIEKOWEJ.

XI Międzyszkolny, Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek pod hasłem "W dzień Bożego Narodzenia radość wszelkiego stworzenia"
XI Międzyszkolny, Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek pod hasłem "W dzień Bożego Narodzenia radość wszelkiego stworzenia"

MAGDALENA PUDESZ OTRZYMAŁA DRUGĄ NAGRODĘ W II KATEGORII WIEKOWEJ.

XI Międzyszkolny, Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek pod hasłem "W dzień Bożego Narodzenia radość wszelkiego stworzenia"
XI Międzyszkolny, Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek pod hasłem "W dzień Bożego Narodzenia radość wszelkiego stworzenia"

ZOFIA CZAJA OTRZYMAŁA PIERWSZĄ NAGRODĘ W II KATEGORII WIEKOWEJ.

Drużyna unihokeja SP14
Drużyna unihokeja SP14

WICEMISTRZOSTWO MIASTA PRZEMYŚLA W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Drużyna unihokeja SP14
Drużyna unihokeja SP14

MISTRZOSTWO MIASTA PRZEMYŚLA W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

Kinga Szymańska
Kinga Szymańska

UCZESTNICZKA II ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z HISTORII

Sztafeta chłopców
Sztafeta chłopców

W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 10x800m I MIEJSCE W MIEŚCIE
X MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Martyna Hamryszczak
Martyna Hamryszczak

I MIEJSCE W II POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM POD HASŁEM "ZWIERZĘTA CZUJĄ".

Sztafeta dziewcząt
Sztafeta dziewcząt

W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 10x800m IV MIEJSCE W MIEŚCIE w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Drużyna Szczypiornistów
Drużyna Szczypiornistów

I MIEJSCE W VIII MIĘDZYNARODOWYM MEMORIALE FRANCISZKA WOLAKA W NOWYM SĄCZU

Emilia Szelążek
Emilia Szelążek

PRZEMYSKA WICEMISTRZYNI ORTOGRAFII W XIV MIĘDZYSZKOLNYM PRZEMYSKIM DYKTANDZIE

Zespół Czternastki
Zespół Czternastki

III Miejsce w I Wojewódzkim Dziecięcym Festiwalu „Piosenka W Mundurze”

Zobacz więcej
Drużyna koszykarska
Drużyna koszykarska

II Miejsce w międzynarodowym turnieju koszykówki na Słowacji
II Miejsce w V memoriale Mieczysława Raby w Rzeszowie