NASZE SUKCESY!

URSZULA CHLIPAŁA

LAUREATKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z HISTORII

ZOFIA CZAJA

UCZESTNICZKA FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z J. POLSKIEGO I WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z HISTORII

ANNA SŁOWIK

UCZESTNICZKA FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z J. POLSKIEGO

WYRÓŻNIONA W XIV PRZEMYSKIM DYKTANDZIE

XI Międzyszkolny, Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek pod hasłem "W dzień Bożego Narodzenia radość wszelkiego stworzenia"

ZOFIA CZAJA OTRZYMAŁA PIERWSZĄ NAGRODĘ W II KATEGORII WIEKOWEJ.

MAGDALENA PUDESZ OTRZYMAŁA DRUGĄ NAGRODĘ W II KATEGORII WIEKOWEJ.

KAROL CHOMA OTRZYMAŁ TRZECIĄ NAGRODĘ W II KATEGORII WIEKOWEJ.

NATALIA KLEBAN OTRZYMAŁA DRUGĄ NAGRODĘ W I KATEGORII WIEKOWEJ.

JOANNA KONDRAT OTRZYMAŁA TRZECIĄ NAGRODĘ W I KATEGORII WIEKOWEJ.

EMILIA SZELĄŻEK

PRZEMYSKA WICEMISTRZYNI ORTOGRAFII W XIV MIĘDZYSZKOLNYM PRZEMYSKIM DYKTANDZIE

KAROL CHOMA

III MIEJSCE W I WOJEWÓDZKIM DZIECIĘCYM FESTIWALU „PIOSENKA W MUNDURZE”

KSAWIER SŁUŻAŁY

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM POD HASŁEM "BAJKOWE KUKIEŁKI"

OLIWIER GIERCZAK

UCZESTNIK II ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z MATEMATYKI

ZOFIA FRYDEL

UCZESTNICZKA II ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z J. ANGIELSKIEGO

KINGA SZYMAŃSKA

UCZESTNICZKA II ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z HISTORII

MARTYNA HAMRYSZCZAK

I MIEJSCE W II POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM POD HASŁEM "ZWIERZĘTA CZUJĄ".

ZESPÓŁ CZTERNASTKI

III MIEJSCE W I WOJEWÓDZKIM DZIECIĘCYM FESTIWALU „PIOSENKA W MUNDURZE”

W składzie:

  • Zofia Czaja
  • Zofia Nykel
  • Magdalena Pudesz
  • Zuzanna Szeląg
  • WYBITNE LEKKOATLETKI

  • MALWINA AMAROWICZ - I MIEJSCE W MIEŚCIE I VII MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE W SKOKU WZYWŻ
  • MAJA PUCHALSKA - III MIEJSCE W MIEŚCIE W BIEGU NA 60m
  • ANNA PATROŚ - III MIEJSCE W MIEŚCIE W SKOKU WZYWŻ
  • WYBITNI LEKKOATLECI

  • KLAUDIUSZ TARNAWSKI - I MIEJSCE W MIEŚCIE, II MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE W BIEGU NA 60m
  • MACIEJ PUCHALSKI - I MIEJSCE W MIEŚCIE, III MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE W SKOKU WZWYŻ
  • MATEUSZ WRZEŚNIOWSKI - II MIEJSCE W MIEŚCIE I W WOJEWÓDZTWIE W SKOKU WZWYŻ
  • NIKODEM MIŚKIEWICZ - I MIEJSCE W MIEŚCIE W RZUCIE PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
  • KAROL COMPLAK - I MIEJSCE W MIEŚCIE W BIEGU NA 1000m
  • OSKAR WYSOCKI - III MIEJSCE W MIEŚCIE W SKOKU WZWYŻ
  • MATEUSZ TROJNAR - III MIEJSCE W MIEŚCIE W BIEGU NA 60m
  • MISTRZOSTWO MIASTA PRZEMYŚLA w szachach drużynowych w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

    DRUŻYNA SZACHOWA
    W składzie:

  • Adam Równicki
  • Jan Borysławski
  • Zuzanna Szeląg
  • Karolina Łabińska
  • DRUŻYNA UNIHOKEJA SP14

    MISTRZOSTWO MIASTA PRZEMYŚLA W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

    WICEMISTRZOSTWO MIASTA PRZEMYŚLA W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

    SZTAFETA CHŁOPCÓW

    W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 10x800m I MIEJSCE W MIEŚCIE X MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

    SZTAFETA DZIEWCZĄT

    W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 10x800m IV MIEJSCE W MIEŚCIE w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

    DRUŻYNA SZCZYPIORNISTÓW

    UKS SP14
    I MIEJSCE W VIII MIĘDZYNARODOWYM MEMORIALE FRANCISZKA WOLAKA W NOWYM SĄCZU

    DRUŻYNA KOSZYKARSKA

    II MIEJSCE W MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU KOSZYKÓWKI NA SŁOWACJI
    II MIEJSCE W V MEMORIALE MIECZYSŁAWA RABY W RZESZOWIE