Koło muzyczne


Muzyka to nie tylko dźwięki

Zapraszamy wszystkich do udziału w zajęciach KOŁA MUZYCZNEGO.
Na zajęciach kształtujemy umiejętności wokalne i miłość do muzyki. Uczestnicy zajęć mają możliwość sprawdzenia się na konkursach, koncertach i innych występach. Uczymy się emisji głosu, poprawnej dykcji oraz pracy z mikrofonem.

Opiekun - nauczyciel muzyki: Agnieszka Marcińczak

Muzyka to nie tylko dźwięki

Naprzód Lwowskie Dzieci.

Naprzód Lwowskie Dzieci.

6 maja w ramach współpracy z Centrum Kulturalnym, nasi uczniowie wzięli udział w projekcie "Naprzód Lwowskie Dzieci". Koncert był zorganizowany z okazji 39 Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel Folkloru Miejskiego wraz z Lwowską Kapelą Podwórkową "Ta joj" z Przemyśla. Nasza szkołę reprezentowali: Zofia Czaja z kl VIb, Madzia Pudesz z kl IVc i Karol Choma z kl Vb. Występ dzieci bardzo spodobał się publiczności i zostanie powtórzony 16 czerwca na Zamku Kazimierzowskim, Gratulujemy !!

Finał 27. Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewaj Razem z Nami".

Finał 27. Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Śpiewaj Razem z Nami.

W dniach 31.03 i 01.04. 2017 w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbył się finał wojewódzki Festiwalu Piosenki „Śpiewaj Razem z Nami”. Nasza szkołę reprezentowały Natalia Kleban z IIb i Zofia Czaja z VIb. Dziewczynki zaprezentowały się pięknie a Zosia została Laureatką konkursu, otrzymując wyróżnienie w kategorii wiekowej 10-12 lat.
Gratulujemy!!!

Eliminacje powiatowe 27 Festiwalu Piosenki dziecięcej i młodzieżowej "Śpiewaj Razem z Nami".

Finał 27. Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Śpiewaj Razem z Nami.

W piątek 10 marca w klubie "Piwnice" Centrum Kulturalnego odbyły się eliminacje powiatowe 27 Festiwalu Piosenki dziecięcej i młodzieżowej "Śpiewaj Razem z Nami". Naszą szkołe reprezentowało 6 osób: Joanna Kondrat kl IIb, Natalia Kleban kl IIb, Magdalena Pudesz kl IVc, Karol Choma kl Vb, Zofia Nykel kl Vd i Zofia Czaja kl VIb. Wszyscy zaprezentowali pięknie swoje umiejętności a do finału wojewódzkiego dostały się; Natalia Kleban i Zofia Czaja.

Serdecznie gratulujemy pięknych występów i trzymamy kciuki za dziewczyny w kolejnym etapie!!

3 edycja Konkursu Kolęd i Pastorałek.

3 edycja Konkursu Kolęd i Pastorałek.

W dniach 14-15 stycznia w kościele św. Stanisława bpa odbyła się trzecia edycja Konkursu Kolęd i Pastorałek pod hasłem: „Bosko kolędować Jezusowi”. Konkurs miał charakter otwarty i wystąpili w nim uczestnicy z Podkarpacia a nawet spoza województwa. Konkurs odbywał się w kilku kategoriach:

a) Soliści:
- dzieci w wieku przedszkolnym;
- młodzież gimnazjalna i szkół średnich.
b) Zespoły wokalne - minimum 3 osoby śpiewające (scholie, chóry, zespoły muzyczne)
c) Zespoły wokalno-instrumentalne (minimum 3 wykonawców i przynajmniej 1 osoba śpiewająca)
d) Kategoria specjalna - osoby duchowne:
- siostry zakonne;
- klerycy i księża;
- bracia zakonni.

Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Magdalena Pudesz kl IVc i Zofia Czaja kl VIb. Występowały w kategorii soliści (dzieci ze szkoły podstawowej) jako jedyne z naszego powiatu stanęły na podium konkursu otrzymując ex aequo III nagrodę.