Najmłodsi na podium!

2017-05-09
Najmłodsi na podium! image

W poniedziałek 29 maja reprezentacja szkoły, składająca się z najlepszych uczniów z klas I-III, brała udział w miejskich międzyszkolnych zawodach sportowych pod hasłem „Baw się razem z nami”.

Pięć dziewczynek i pięciu chłopców dzielnie walczyło w sześciu różnych konkurencjach z ośmioma drużynami z innych szkół podstawowych. Dzieci biegały w sztafecie z pałeczką lekkoatletyczną, ćwiczyły z różnymi piłkami, przechodziły przez szarfy, skakały w dal, biegały w workach, strzelały do bramki i rzucały do żywego kosza (którym była ich nauczycielka, trzymająca worek). We wszystkich konkurencjach nasza drużyna zajmowała najwyższe miejsca i ostatecznie po niezwykle zaciętej walce zajęła III miejsce w zawodach, plasując się tuż za SP 16 i SP 6.
Całemu zespołowi serdecznie gratulujemy, a najbardziej nas cieszy to, że dzieci wróciły szczęśliwe i zadowolone ze swojego występu!

Reprezentacja szkoły to: Julia Wojtowicz, Natalia Szkarpecka, Maja Paniw, Julia Gawron, Emilia Zapałowska, Jan Borysławski, Wiktor Ignatowski, Artur Zając, Szymon Polniak, Szymon Frańczak i opiekun Anna Banaszczak.

Wróć do listy

Galeria

Najmłodsi na podium! mainImage

Spotkanie z prezydentem klasy 3a

2018-04-09

Najnowsze

Informacja dla Rodziców o naborze do klas I na rok szkolny 2019/2020. image
Informacja dla Rodziców o naborze do klas I na rok szkolny 2019/2020.

Czytaj »

Jasełka w wykonaniu klas 2a i 3a image
Jasełka w wykonaniu klas 2a i 3a

Czytaj »